Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 21 października 2012

Jak korzystać z tej stronki ?

No Hey ludki *_*  [okażę wam jakkorzystać  z tej stronki ! Pokażę wam wszystkie dodatki których ie pokazywałam oprócz świątecznych itp.. Dobra zacznijmy od strony ! Nazywa się http://dodatki.net/gry.php Wiem ,tu są wyświetlone gry ale po boku mamy taki paseczek..
A raczej dwa paseczki ;)

Pokazałam tylko połowę zdjęcia,bo tyle się dało ;D No dobra ! Zaczynajmy ! po prawej stronie may napis "DODATKI NA BLOGA" I tam jest poniżej "dodatki świateczne" To zbyt nie będzie..Bo to na święta ;D Ale obiecuję że na święta wam to zaprezentuje! Sama niewiem co tam jest ;D
No to niżej są "adopcje" to klikamy ;)

No właśnie ! Dużo ich jest i są takie piękne że nie można się zdecydować ! To najpier możemy przeczytać opis Adopcji A onj jest taki "Możesz na swoim blogu zaopiekować się zwierzątkiem, które będzie wizytówką Twojego pamiętnika. Nadaj mu imię, wybierz płeć i rasę oraz zadbaj o kolorystykę dookoła niego. Wypełnij cały poniższy formularz krok po kroku i wygeneruj kod na swoją adopcję. Uwaga! Może uzależnić ;-)" I tak jak w opisie uzupełniamy naszego pupila pamiętnikowego !

Gdy skończymy klikamy "Wygeneruj kod"
No ten obrazek nie jest największy..Ale się starałam ;p

Dbr i wklejamy na bloga do HTML! A gdy już  skończymy to pod tym mamy "Avatary" Uu...No to klikamy !Opis jest ciekawy dość..
No to przeczytajcie sami ;) No dobra wybierajcie ten avatar ..A gdy wybierzemy kliakamy wygeneruj kod,obrazek znajdziecie gdzieś wyżej ;D

Kop. i wkl. ;D Omg..A z tym url...To nie umiem ;D


Dbr tera jest "biorytm" To zależy od was  ja nie chcei nie pokazuje tego.

A zaraz po tym są "blinki" no to mnie ciekawi !
Okk.. To tak..Wybieramy kolor blinka,wpisujemy ten tekst  i musimy wygenerować kod to już chyba potraficie ;p Ok odrazu se znajdziecie ! Teraz pokażę wam (hat blogowy już tu ma na blogu)
Efekty linku ! No to klik ;d Wybeiramy efekt <3 i oczywiście kod ... Potem emotonikony ! jest pod efektem linku ! no to klikamy ;p Wyb. emotke i gen. kod.
Potem gry na bl. alejeżeli nie masz +18 l. nie dodawaj gier erotycznych !
(może sie źle takie coś skończyć) i pod spodem gry mamy dwa napisy czyli dwie możliwości. Możemy zagrać,lub zgenerować kod. To ja zgeneruje i idziemy dalej ! ;)Kalendarz mi się wydaje że też w każdym wypadku może sie przydać ;)
Wybieramy tło i generujemy ;) licznik miłości,wystarczy wygenerować kod...To może.. Tła na bloga ! Oki wybieracie tło jakie chcecie,dowolne ja wybiore to tło jest animowane tylko na paincie tak wychodzi
;) wyg.wklej i już ;) No to teraz pzejdźmy do tematu szablony ! ;D może wybierzmy manga anime ;p
Grrr...Są wszystkie głupie !Not rudno jakieś się  znajdzie wybierać ! ;D
No to już nic fajniutkiego  nie ma ! D; No to paa!! ;**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz