Łączna liczba wyświetleń

sobota, 13 października 2012

Jak zrobić muzę na blogu ?

Czaasami słyszę w internecie,w msp,wzaaptaj.com itd.. pytanie "jak dodać muże na bloga" To jest bardzo łatwe ! Czytajcie krok po kroku ! 1. Wchodzimy na tą stronkę "" 2 wybieramy dowolny kolor okienka jakie ma się nam wyświetlić. (Zdjęcie poniżej !)
3.NA samym dole klikamy next gdy już skończymy :) 4.Wyświetli nam się takie coś :
3.NA dole są dwa napisy koło wykonawców i poisenek "Add More Songs" Czyli jak w to klikniecie pojawi wam się więcej okienek do wstawiania piosenek. A koło kodów "Sort Playlist"Gdy na to klikamy to wtedy usuwają sie nam nieopisane okienka 4.Aco do tego kodu.. Wchodzimy na yotube,wpisujemy piosenkę i kopiujemy (kopiować można w dwa sposoby 1 spos. klikacie lewym przyciskiem na napisy i klikacie "kopiuj" 2 spos. klikacie na napisy,potem na klaiwturze ctrl i c ...i wklejamy kod do SMC music player.(czli do tej stonki co wpisujemy to wszystko!)
5.A więc już skończyliśmy ! Teraz klikacie next na samym dole! i wyświetlą sie nam napisy! Zaznaczcie najlepiej tylko jedna Audio play taj jak ja ;) 6.Klikamy done! 7.Wyświetla wam się kod ,kopiujemy go i wchodzimy na bloggera klikamy nowy post,a potem koło posty html i wklejamy tu ten kod i wystarczy ooublikować i gotowe!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz